Türkiye’nin En Kapsamlı Okul ve Eğitim Portalı

Tüm Özel Okullar, Devlet Okulları, Eğitim Kurumları ve Çocuk Eğitimi Hakkında Bilgi, Fikir Paylaşımı ve Yorum Sitesi

Sosyal, sportif, kültürel, sanatsal etkinlikler, kurslar hakkında bilgi paylaşımında bulunabileceğiniz bölüm
#3396
BİREYSEL DALDA ULUSLARARASI YARIŞMALARDA DERECE ALAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre ;
Ekim 2016 tarihli ve 2709 sayılı Tebliğler Dergisinde yayınlanarak yürürlüğe giren Millî Eğitim Bakanlığı Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrencilerin Ödüllendirilmesine Dair Yönergenin 5 inci maddesinde belirtilen bilim, kültür, güzel sanatlar, spor, halk oyunları, meslekî ve beceri yarışmaları dallarında düzenlenen uluslararası yarışmalarda derece alan öğrencilere ait listeleri aşağıda görebilirsiniz.
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 1.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 1.png (282.86 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 2.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 2.png (279.76 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 3.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 3.png (287.09 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 4.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 4.png (274.17 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 5.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 5.png (290.92 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 6.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 6.png (274.87 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 7.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 7.png (218.45 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 8.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 8.png (298.55 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 9.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 9.png (302.77 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 10.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 10.png (290.09 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 11.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 11.png (299.32 KiB) 1007 kere görüntülendi
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 12.png
Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi 12.png (209.49 KiB) 1007 kere görüntülendi
1 Esra GENÇ Adana Çukurova 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 03.08.2017 IPC Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası İsviçre/Notwill Üçüncülük
2 Yusuf Eren KÜTÜK Adana Çukurova Gönül Ferhat Baykara İlkokulu 24.08.2017 Uluslararası Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası Türkiye/Erzurum İkincilik
3 Fatma Nisa TUNÇ Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-
Karate Türkiye/ Erzurum İkincilik
4 Özge Nur KARAKUŞ Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-
Karate Türkiye/ Erzurum Üçüncülük
5 Nur Damla ATICI Adana Seyhan 24 Kasım Ortaokulu 24.08.2017 Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-
Karate Türkiye/ Erzurum İkincilik
6 Mahsum TEKER Adana Seyhan Seyhan ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 06.04.2017 İnternational Kick Boks Şampiyonası Türkiye/ Antalya Üçüncülük
7 Zeynep İPEKLİ Adana Yüreğir Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 22.04.2017 Mizyal Sanat Müzesi 29. Uluslararası Çocuk Resimleri yarışması Türkiye/ Gaziantep Birincilik
8 Müyesser Yaren AYDIN Adana Yüreğir Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 22.04.2017 Mizyal Sanat Müzesi 29. Uluslararası Çocuk Resimleri yarışması Türkiye/ Gaziantep Üçüncülük
9 Buse EŞİT Adana Yüreğir 75. Yıl Anadolu Lisesi 06.02.2017 4. Avrupa Kulüpler Teakwando Şampiyonası Türkiye/ Antalya İkincilik
10 Buse EŞİT Adana Yüreğir 75. Yıl Anadolu Lisesi 10.02.2017 Uluslararası Turkish Open 2017 Teakwando Şampiyonası
Türkiye/ Antalya İkincilik
11 Buse EŞİT Adana Yüreğir 75. Yıl Anadolu Lisesi 18.02.2017 5. Avrupa Kulüpler Teakwando Şampiyonası Türkiye/ Antalya Birincilik
12 Aleyna PARSAK Adana Sarıçam Sarıçam Spor Lisesi 15.05.2017 Wushu Avrupa Şampiyonası Gürcistan/ Tiflis Üçüncülük
13 Serkan ARATCELFE Adana Sarıçam Şeyh Şamil İmam Hatip Ortaokulu 03.03.2017 30. Uluslararası Bosphorus (Boğaziçi) Karate Şampiyonası Türkiye/ İstanbul Üçüncülük
14 Elif Gül Nisa SÖYLEMEZ Adana Kozan Halit Dağlı İlkokulu 14.04.2017 Uluslararasi İMECE Konulu Resim Yarışması Türkiye/Adana İkincilik
15 İsa Ramazan DÜZGÜN Adıyaman Merkez TOBB Yavuz Selim Ortaokulu 18.11.2016 Uluslararası Karate Şampiyonası (kumite) Türkiye İstanbul Üçüncülük
16 Kader DOST Adıyaman Samsat Adıyaman Lisesi 24.04.2017 Balkan Atletizm Şampiyonası Yunanistan Florina Birincilik
17 KADER GÜVENÇ Adıyaman Merkez Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16.07.2016 Liseler Arası Dünya Şampiyonası Türkiye/Trabzon İkincilik
18 Feriyde YAVUZ Afyonkarahisar Merkez Kadınana İmam Hatip Ortaokulu 23.09.2016 Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası Türkiye/Rize Birincilik
19 Ayşe YILMAZ Afyonkarahisar Merkez Fatih Anadolu Lisesi 25.10.2016 Balkan Karete/Kata Şampiyonası Türkiye/İstanbul İkincilik
20 Emirkan YILMAZ Afyonkarahisar Merkez Fatih Anadolu Lisesi 08.01.2017 Balkan Karete/Kata Şampiyonası Bosna Hersek/Sarajevo İkincilik
21 Yaprak Selin KESKİN Afyonkarahisar Merkez Ali Çağlar Anadolu Lisesi 12.05.2017 4.İslami Dayanışma Oyunları Atlama Azerbaycan/Bakü İkincilik
22 Yaprak Selin KESKİN Afyonkarahisar Merkez Ali Çağlar Anadolu Lisesi 11.07.2017 Sofia Diving Cup Atlama Bulgaristan/Sofia İkincilik
23 Mehmet Akif CENGİZ Afyonkarahisar Merkez Kamil Miras Anadolu Lisesi 24.12.2016 İstanbul 2016 Uluslararası Açık Mangala Turnuvası Türkiye/İstanbul Birincilik
24 Efe Abdullah TANER Afyonkarahisar Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu 22.07.2017 İnsersteno Dünya internet Klavye Şampiyonası AnaDil Almanya/Berlin Üçüncülük
25 Onur DEMİRBAŞ Afyonkarahisar Şuhut Fatih Ortaokulu 22.07.2017 İnsersteno Dünya internet Klavye Şampiyonası Ana
Dil Almanya/Berlin Birincilik
26 Onur DEMİRBAŞ Afyonkarahisar Şuhut Fatih Ortaokulu 22.07.2017 İnsersteno Dünya internet Klavye Şampiyonası Çoklu
Dil Almanya/Berlin İkincilik
27 EFE CAN TEPE Ankara Yenimahelle Gazi Anadolu Lisesi 11.06.2017 Avrupa Okullar Arası Satranç Şampiyonası Karadağ/Budva İkincilik
28 Mizgin AY Ankara Beypazarı Beypazarı Anadolu Lisesi 12.07.2017 2017 Yıldızlar Dünya Şampiyonası Kenya-Nairobi 100 Metre Birincilik
29 Mizgin AY Ankara Beypazarı Beypazarı Anadolu Lisesi 16.05.2017 2017 Dünya İslam Oyunları Şampiyonası Azerbaycan-Bakü Üçüncülük
30 Fatih İbrahim ÖZLÜGEDİK Ankara Pursaklar Ankara Pursaklar Anadolu Lisesi 23.07.2017 Uluslararası Bilim Olimpiyatları İngiltere Coventry Üçüncülük
31 Mert ŞAHBAZ Ankara Mamak Tuzluçayır And. Lis 10.02.2017 Avrupa Kupası Kick Boks Hırvatistan / Karlovac İkincilik
32 Seyfettin USLU Ankara Kızılcahamam Kızılcahamam Anadolu Lisesi 14.10.2016 Balkan Şampiyonası Türkiye/Bursa İkincilik
33 Hacı Ömer YILDIRIM Ankara Kızılcahamam Kızılcahamam Anadolu Lisesi 27.04.2017 Uluslararası Mahmut Atalay ve Yaşar Erkan Türkiye/İzmir Üçüncülük
34 Hakan KEMAL Ankara Kahramankazan Akıncı Anadolu Lisesi 08.03.2017 Cinnah Genç Yazarlar Kompozisyon Yarışması Türkiye/Ankara Mansiyon Ödülü
35 Metehan ACAR Ankara Yenimahalle TVF Spor Lisesi 23.07.2017 Avrupa Gençler Olimpiyat Festivali Macaristan İkincilik
36 Hasan Bugra ERÖZ Ankara Yenimahalle TVF Spor Lisesi 14.02.2017 Avrupa Şampiyonası Tekwando- Türkiye Üçüncülük
37 Efe Can TEPE Ankara Yenimahalle Gazi Anadolu Lisesi 11.06.2017 Avrupa Okullar Arası Santranç Şampiyonası Karadağ/Budva İkincilik
38 Kayra DESTAN Ankara Yenimahalle Atatürk Anadolu Lisesi 06.05.2017 Avrupa Poomse Şampıyonası, World Beach
Taekwando Şampiyonası Yunanistan/ Rodos Adası Birincilik
39 ARDA GÖZÜTOK Ankara Yenimahalle Selçuklu Anadolu Lisesi 03.09.2016 Wako Kickboks Dünya Şampiyonası İrlanda Dublin İkincilik
40 Doğukan KARATAŞ Antalya Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12.08.2017 Bolu Mengen Uluslararası Aşçılık Festivali PS3 Bolu -Mengen İkincilik
41 Doğukan KARATAŞ Antalya Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16.05.2017 Bolu Mengen Uluslararası Aşçılık Festivali PS1 Bolu -Mengen Üçüncülük
42 Türkay UZUN Antalya Konyaaltı Antalya Özel Deniz Ortaokulu 02.03.2017 Uluslararası Uludağ Cup 8-9-10 Yaş Turnuvası Tenis Antalya Kaya Belek Birincilik
43 Alperen AÇAR Antalya Konyaaltı Antalya Özel Deniz Ortaokulu 02.03.2017 Uluslararası Uludağ Cup 8-9-10 Yaş Turnuvası Tenis Antalya Kaya Belek Birincilik
44 Alperen AÇAR Antalya Konyaaltı Antalya Özel Deniz Ortaokulu 03.07.2017 14 Yaş Yaz Kupası Tenis Antalya Tenis İhtisas
Spor Kulübü İkincilik
45 Alkım Ege BİROL Antalya Konyaaltı Özel Antalya Deniz Ortaokulu 24.08.2017 3.Uluslararası Santranç Turnuvası Türkiye/Ankara-Çubuk Üçüncülük
46 Emir Efe BİROL Antalya Konyaaltı Özel Antalya Deniz Ortaokulu 23.07.2017 Türkiye Satranç 2.Ligi Türkiye /Konya İkincilik
47 Efe ZEYBEKOĞLU Antalya Konyaaltı Antalya Özel Deniz Ortaokulu 01.06.2017 12 Yaş Haftasonu Turnuvası Tenis Türkiye- Antalya Birincilik
48 Arda KAYA Antalya Konyaaltı Antalya Özel Deniz Ortaokulu 10.06.2017 Muğla Tenis Klubü Türkiye/ Muğla Birincilik
49 Arda KAYA Antalya Konyaaltı Antalya Özel Deniz Ortaokulu 01.06.2017 12 Yaş Haftasonu Turnuvası Tenis Türkiye- Antalya Birincilik
50 Azize BEKAR Antalya Alanya Eczacı Güzin-Velittin Bekiroğlu
Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 19.08.2017 Balkan Yol Bisikleti Şampiyonası Romanya-Deva İkincilik
51 Eren Ekrem KALLIKÇI Antalya Kepez Kepez Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi 04.08.2017 Robot Challenge 2017 Çin / Pekin Birincilik
52 Nureda Kıymet USTA Antalya Manavgat Iraz-Düriye Duran Anadolu Lisesi 08.09.2016 2016 Yılı 29 kg-7. AvrupaYıldızlar Taekwondo Şampiyonası-Taekwondo Romanya-Bükreş Birincilik
53 Hazal ARABACI Antalya Kemer Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 İstanbul 15. Uluslar arası Gastronomi Yemek Yarışması Türkiye/İstanbul Üçüncülük
54 Ahmet IRMAKCAN Antalya Kemer Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2016-2017 'DE MEZUN OLDU 02.02.2017
İstanbul 15. Uluslar arası Gastronomi Yemek Yarışması Türkiye/İstanbul İkincilik
55 Mustafa Arda ACAR Artvin Yusufeli Şehit Salih Hüseyin Parça Anadolu Lisesi 12/A 08.04.2017 Makedonya Balkan Şampiyonası Makedonya Birincilik
56 Alper DURAN Aydın Nazilli Özel Nazilli Kültür Temel Lisesi 10.02.2017 Turkishopen 2017 Uluslararası Tekvando Turnuvası Türkiye/Antalya Üçüncülük
57 Doğukan KOÇLAR Aydın Nazilli Özel Nazilli Kültür Temel Lisesi 11.02.2017 Turkishopen 2017 Uluslararası Tekvando Turnuvası Türkiye/Antalya Üçüncülük
58 Bartu ÖREN Balıkesir Karesi Rahmi Kula Anadolu Lisesi 08.07.2017 Triatlon Bulgaristan/Rusçuk Üçüncülük
59 Zülal CENGİZ Balıkesir Karesi Rahmi Kula Anadolu Lisesi 14.05.2017 Proyenius Scientist Prize - Tıbbi Biyoloji Türkiye/Kocaeli Mansiyon Ödülü
60 Zeynep Sude YALÇIN Balıkesir Karesi Rahmi Kula Anadolu Lisesi 14.05.2017 Proyenius Scientist Prize - Tıbbi Biyoloji Türkiye/Kocaeli Mansiyon Ödülü
61 Ayşenur SALI Balıkesir Karesi Rahmi Kula Anadolu Lisesi 15.05.2017 Proyenius Scientist Prize - Tıbbi Biyoloji Türkiye/Kocaeli Mansiyon Ödülü
62 Hatice KOÇ Balıkesir Karesi Rahmi Kula Anadolu Lisesi 16.05.2017 Proyenius Scientist Prize - Tıbbi Biyoloji Türkiye/Kocaeli Birincilik
63 Sıla KORKMAZ Balıkesir Altieylül Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 28.08.2017 Judo Yunanistan/Selanik İkincilik
64 Tayyibe Nur BÖCEKDERE Balıkesir Altieylül Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.02.2017 Teakwando Türkiye/Antalya Birincilik
65 Emel COŞKUN Balıkesir Altieylül Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi 17.02.2017 Teakwando Türkiye/Antalya Üçüncülük
66 Nurgül ÇÜRÜK Balıkesir Altieylül Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi 18.02.2017 Teakwando Türkiye/Antalya Birincilik
67 Muhsine GEZER Balıkesir Burhaniye Burhaniye Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 08.08.2017 Atletizm İngiltere/Londra Üçüncülük
68 Muhsine GEZER Balıkesir Burhaniye Burhaniye Kemer MTAL-9 04.08.2017 Uzun Atlama İsviçre/Nottwil İkincilik
69 Muhsine GEZER Balıkesir Burhaniye Burhaniye Kemer MTAL-9 13.03.2017 Atletizm Çek Cumhuriyeti/Prauge İkincilik
70 Melek SARI Balıkesir Altieylül Fahri Kiraz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 03.09.2016 Kick Boks İrlanda/Dublin İkincilik
71 Şehmus KAPLAN Batman Merkez Spor Lisesi 24.04.2017 Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası Türkiye/Aydın İkincilik
72 Emre TUNCER Batman Merkez Spor Lisesi 25.04.2017 Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası Türkiye/Aydın Üçüncülük
73 Şükran CANGİR Batman Merkez Batman Anadolu Lisesi 06.06.2017 Masa Tenisi Balkan Şampiyonası Bulgaristan İkincilik
74 Mehmet ORAL Bilecik Bozüyük Hilmi Duralioğlu Anadolu Lisesi 11.02.2017 Türkiye Açık Taekwando Şampiyonası-
Uluslar arası Şampiyona Türkiye-Antalya Birincilik
75 Neslihan KAYALI Bilecik Bozüyük Bozüyük Imam Hatip Lisesi 01.11.2016 Dostluğun Büyüsü Azerbaycan - Bakü Birincilik
76 Tarıkcan TORUN Bilecik Bozüyük Selahattin Şeker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 Uluslar arası İstanbul Gastronomi Festivali İstanbul Üçüncülük
77 Ertuğrul KÖK Bilecik Bozüyük Selahattin Şeker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 Uluslar arası İstanbul Gastronomi Festivali İstanbul Üçüncülük
78 Muhammet Emin DUMAN Bolu Merkez Bolu Atatürk Anadolu Lisesi 08.07.2017 Salabis Cup/Cimnastik Avrupa Turnuvası Portekiz Birincilik
79 İlyas PAMUKÇU Burdur Merkez Ercan Akın Fen Lisesi 22.07.2017 Dünya İnternet Ve Klavye Şampiyonası Berlin/Almanya İkincilik
80 Mine KALENDER Burdur Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 08.04.2017 Cadet European Judo Cup Teplice 2017 Çek Cumhuriyeti/Teplice İkincilik
81 Mine KALENDER Burdur Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 04.03.2017 Cadet European Judo Cup Antalya 2018 Türkiye/Antalya Üçüncülük
82 Mine KALENDER Burdur Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 03.06.2017 Cadet Balkan Judo Championship Tekirdağ 2017 Türkiye/Tekirdağ Birincilik
83 Akın ÖZYÜREK Bursa Osmangazi Bursa BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi 24.06.2017 ISF Dünya Liseler Arası Şampiyonası Atletizm Fransa/Nancy İkincilik
84 Leyla YANARDAĞ Bursa Yıldırım Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 26.06.2017 ISF Dünya Atletizm Yarışması Fransa/Nancy Birincilik
85 Rümeysa ÖKDEM Bursa Yıldırım Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 26.06.2017 ISF Dünya Atletizm Yarışması Fransa/Nancy Birincilik
86 Esra YILMAZ Bursa Yıldırım Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 27.06.2017 ISF Dünya Atletizm Yarışması Fransa/Nancy İkincilik
87 Doğa Deniz ÇIKMAN Çanakkale Merkez Vahit Tuna Anadolu Lisesi 13.08.2017 S.Urla Uluslararası Bağ Bozumu Yarışması Türkiye/ İzmir-Urla İkincilik
88 Ahmet Arda YILMAZ Çanakkale Merkez Vahit Tuna Anadolu Lisesi 13.08.2017 S.Urla Uluslararası Bağ Bozumu Yarışması Türkiye/ İzmir-Urla Üçüncülük
89 Eda Naz GÜRSES Çanakkale Merkez Vahit Tuna Anadolu Lisesi 30.08.2017 30. Uluslararası Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması Türkiye/ Çanakkale Üçüncülük
90 Serdar Bortay MARAŞ Çanakkale Gelibolu Gelibolu Anadolu Lisesi 2017 Haziran Gençler Avrupa Kupası Yunanistan Maraton Birincilik
91 Neval KAĞNICI Çankırı Merkez Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi 08.04.2017 Gymcity Open ( Jimlastik)( Trambolin) Almanya/Cottbus İkincilik
92 Ali EGE Çankırı Ilgaz Emel Oktay Türkoğlu Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi 12.08.2017 32.Mengen Uluslararası Aşçılık Ve Turizm Festivali Yarışmaları Yöresel Türk Mutfağı Kategorisi Türkiye/ Bolu İkincilik
93 Ali EGE Çankırı Ilgaz Emel Oktay Türkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12.08.2017 32. Mengen Uluslar arası Aşçılık ve Turizm Festivali Yarışmaları Türkiye/ Bolu İkincilik
94 Beyza EVGİN Denizli Merkezefendi Mavi Bilgi Anadolu Lisesi 04.06.2017 3. Enterlationales Haven-Meeting-SGS Bremerhaven / Yüzme Almanya-Bremerhaven Üçüncü
95 Elif BERKE Denizli Merkezefendi Mavi Bilgi Ortokulu 05.06.2017
3. Enterlationales Haven-Meeting-SGS Bremerhaven
/ Yüzme Almanya-Bremerhaven Üçüncü
96 Batuhan ÖZEN Denizli Merkezefendi ODTÜ Denizli Anadolu Lisesi 21 .04.2017 Dünya Okullar Satranç Turnuvası/Satranç Romanya-Yaş Kent Üçüncülük
97 Serap DEMİRKAPU Diyarbakır Yenişehir Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik
Anadolu Lisesi 18.06.2017 Dünya Grand Prix Almanya (Berlin) İkincilik
98 Şirin KARABAL Diyarbakır Yenişehir Diyarbakır Spor Lisesi 22.06.2017 Dünya Yıldızlar Dağ Koşusu İtalya Üçüncülük
99 Meryem BEKMEZ Diyarbakır Bağlar Namık Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15.07.2017 Atletizm Yürüyüş 500 M Kenya Nairobi İkincilik
100 Taner KALKAN Diyarbakır Silvan Silvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 23.12.2016 Wuşhu Balkan Şampiyonluğu Türkiye-Kayseri Birincilik
101 Yaşar Salih SARIBAŞ Düzce Akçakoca Cumhuriyet Anadolu Lisesi 06.04.2017 Ulualararası Kick Boks Şampiyonası Türkiye/Antalya Birincilik
102 Dilara Aleyna ÇELİK Düzce Akçakoca Farabi Anadolu Lisesi 10.02.2017 4. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Poomsae
Müsabakaları Türkiye/Antalya Üçüncülük
103 Mihriban YAVUZYİĞİT Düzce Merkez Farabi Anadolu Lisesi 04.08.2017 1. Uluslararası Altın Safran Türkiye Açık Kyokushin Kumite ve Kata Şampiyonası Türkiye/Karabük İkincilik
104 Enes TEKNECİ Düzce Merkez Farabi Anadolu Lisesi 08.10.2016 Türkish Open İnternational Kickboxing Turnuvası Türkiye/Antalya Üçüncülük
105 Melih Can DEMİRCAN Düzce Merkez Yeşiltepe Ortaokulu 10.02.2017 Uluslararası Türkish Open Taekwondo Türkiye/Antalya Üçüncülük
106 Rümeysa AKAR Düzce Merkez Yeşiltepe Ortaokulu 27.08.2017 Uluslararası Zafer Kupası Taekwondo Türkiye/Tekirdağ İkincilik
107 Beyzanur MALKOÇ Düzce Merkez Yeşiltepe Ortaokulu 27.08.2017 Uluslararası Zafer Kupası Taekwondo Türkiye/Tekirdağ Birincilik
108 Buse İLHAN Düzce Akçakoca Farabi Anadolu Lisesi 11.09.2016 U15-U17 Yıldızlar Avrupa Şampiyonası Polonya/Nowytomyls Üçüncülük
109 Muhammed Emre YILMAZ Elazığı Merkez Mezre Ortaokulu 06.04.2017 2.Uluslararası Türkiye Açık Kıck Boks turnuvası Türkiye/Antalya Birincilik
110 Cansu ERÇETİN Erzincan Merkez Mehmetçik Ortaokulu 25.08.2017 Balkan Şampiyonası Batminton Bulgaristan/Haskya?? - Sırbıstan Novi Sad Birincilik
111 Abdulsamet ÖZDEMİR Erzincan Merkez Erzincan Spor Lisesi 27.08.2017 Badminton Balkan Şampiyonası Sırbistan/Novi Sad Üçüncülük
112 Taha Emirhan BUDAK Erzincan Merkez Erzincan Spor Lisesi 27.08.2017 Badminton Balkan Şampiyonası Sırbistan/Novi Sad Birincilik
113 Yasemin BEKTAŞ Erzincan Merkez Erzincan Spor Lisesi 28.08.2017 Badminton Balkan Şampiyonası Sırbistan/Novi Sad Birincilik
114 Faruk Mehmet YILMAZ Erzincan Merkez Erzincan Spor Lisesi 27.08.2017 Badminton Kasapyan Turnuvası Bulgaristan/Haskovo Birincilik
115 Sare Ece BAŞAKIN Erzincan Merkez Erzincan Spor Lisesi 27.08.2017 Badminton Kasapyan Turnuvası Bulgaristan/Haskovo Birincilik
116 Sezgin KELEBEK Erzincan Merkez Erzincan Spor Lisesi 18.06.2017 Badminton Sırbistan İnterneşıl Gençler Turnuvası Sırbistan/Belgrad Üçüncülük
117 Ömer KAYAOĞLU Erzincan Merkez Erzincan Spor Lisesi 22.10.2016 Güreş Balkan Şampiyonası Türkiye-Bursa Üçüncülük
118 Buğra TAŞANLAR Erzincan Merkez Şehit Astsubay Tamer Meriç Ortaokulu 22.09.2016 Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası Türkiye-Rize Üçüncülük
119 Umut Berke YILDIRIM Eskişehir Odunpzarı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması Türkiye/Konya İkincilik
120 Mertcan ÖRS Eskişehir Odunpzarı Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11.05.2017 11. Uluslararası MEB Robot Yarışması Türkiye/Konya İkincilik
121 Eren AKKURT Gaziantep Şahinbey Yasemin Erman Balsu Anadolu Lisesi 26.06.2017 Dünya Karete Gençlik Kupası Hırvatistan/Umag Üçüncülük
122 Melisa Mukaddes DOĞAN Gaziantep Şahinbey Yeşilevler İMKB Anadolu Lisesi 12.07.2017 Avrupa Dart Şampiyonası İsveç/Malmö Üçüncülük
123 Melisa Mukaddes DOĞAN Gaziantep Şahinbey Yeşilevler İMKB Anadolu Lisesi 12.06.2017 Avrupa Dart Şampiyonası İtalya/Venedik İkincilik
124 Melisa Mukaddes DOĞAN Gaziantep Şahinbey Yeşilevler İMKB Anadolu Lisesi 18.05.2017 Akdeniz Kupası Dart Fransa/Paris Üçüncülük
125 Orhan ÖZTÜRK Gümüşhane Merkez Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.06.2017 Balkan Şampiyonası Bulgaristan/Teteven Birincilik
126 Şükriye YILMAZ Gümüşhane Merkez Gümüşhane Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 14.05.2017 Avrupa Şampiyonası Polonya Katowice Birincilik
127 Şükriye YILMAZ Gümüşhane Merkez Gümüşhane Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 02.04.2017 Dünya Şampiyonası Macaristan Budapeşte İkincilik
128 İnci ÇİÇEK Hatay Defne Selim Tevfik Eskiocak Anadolu Lisesi 08.04.2017 Balkan Şampiyonası Atletizm Yunanistan/Atina İkincilik
129 İnci ÇİÇEK Hatay Defne Selim Tevfik Eskiocak Anadolu Lisesi 07.05.2017 Uluslararası Üçlü Yarışma Atletizm Türkiye/Bursa Üçüncülük
130 Osman ÖZBAY Hatay İskenderun Özüstün Derece Ortaokulu 02.12.2016 3.Uluslararası Türk Dünya Şehirleri Adana Judo
Turnuvası Türkiye/Adana Birincilik
131 Ahmet Meriç BAŞER Hatay İskenderun Özüstün Derece Ortaokulu 03.12.2016 3.Uluslararası Türk Dünya Şehirleri Adana Judo Turnuvası Türkiye/Adana Birincilik
132 ÖzlemYILDIZ Iğdır Merkez MEV Anadolu Lisesi 30.07.2017 Judo Balkan Yarışması Selanik/Yunanistan Birincilik
133 Ekin ÖREN İstanbul Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi 15.07.2017 Asya Pasifik Uzay İşbirliği Örgütü Lise Öğrencileri
Uzay Yarışması Konu: Gelecekteki evimiz: Uzay Robotik Çin Birincilik
134 Ekin ÖREN İstanbul Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi 16.07.2017 Asya Pasifik Uzay İşbirliği Örgütü Lise Öğrencileri
Uzay Yarışması Konu: Gelecekteki evimiz: Uzay Makale yazımı Çin İkincilik
135 Weronika Ela UYAR İstanbul Kadıköy Çevre Koleji 11.11.2016 Hong kong Bakliyat Hong Kong İkincilik
136 Dora DOĞRU İstanbul Beşiktaş Özel İstanbul Ortaokulu 01.10.2016 Dostluğun Büyüsü Azerbeycan Üçüncülük
137 Sena Naz EKŞİ İstanbul Kadıköy Özel Çevre Ortaokulu 11.11.2016 Hong kong Bakliyat Hong Kong Üçüncülük
138 Şimal DEMİRKOL İstanbul Kadıköy Özel Çevre Ortaokulu 11.11.2016 Hong kong Bakliyat Hong Kong Üçüncülük
139 Ada SAYIN İstanbul Beşiktaş Özel MEF Ortaokulu 12.04.2017 İzmir Özel Tevfik Fikret Okulları Ulusal ve Uluslar arası
Görsel Şiirler Yarışması Türkiye/izmir Üçüncülük
140 İlker Can ÇİÇEK İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 17.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya Birincilik
141 Ahmet Ege SEMIZ İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 18.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya Birincilik
142 Deniz ŞEN İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 19.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya Birincilik
143 Atakan ÇAVUŞOĞLU İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 20.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
144 Cem YENER İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 21.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
145 Alp KOLTKA İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 22.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
146 Ömer Erdinç YAĞMURLU İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 23.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
147 Ramazan Berke KARTAL İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 24.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
148 İkra Ceylın SAYALAN İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 25.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
149 Atalay DONAT İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 26.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
150 Yusuf İkbal SEDAY İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 27.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
151 Arman DURMUŞ İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 28.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
152 Yığıt SAYGILI İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 29.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
153 Buse Sultan GUMRU İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 30.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya İkincilik
154 Avnı Anıl TÜRK İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 31.03.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya Üçüncülük
155 Berker BAYAR İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 01.04.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya Üçüncülük
156 Furkan YÜCEL İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 02.04.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya Üçüncülük
157 Bırkan Oğuz ÇIÇIN İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 03.04.2017 Kanguru matematik Yarışması Almanya Üçüncülük
158 İlker Can ÇİÇEK İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 02.05.2017 34. Balkan Matematik Olimpiyaları Makedenyo İkincilik
159 Nurullah Giray KURU İstanbul Fatih İstanbul Lisesi 02.05.2017 34. Balkan Matematik Olimpiyaları Makedenyo İkincilik
160 Zekihan ÖZERDEM İzmir Konak İzmir Atatürk Lisesi 05.05.2017 Aliya İzzetbegoviç Uluslararsı Bilim Olimpiyatı Türkiye / İstanbul Birincilik
161 Esra AKBULAK İzmir Konak Konak Hürriyet Anadolu Lisesi 29.04.2017 Present Cup (Başkanlık Kupası) Tekvando Yunanistan İkincilik
162 Esra AKBULAK İzmir Konak Konak Hürriyet Anadolu Lisesi 10.02.2017 Uluslar Arası Antalya Turkish Open Tekvando Türkiye Birincilik
163 Esra AKBULAK İzmir Konak Konak Hürriyet Anadolu Lisesi 10.02.2017 Uluslar Arası Antalya Turkish Open Tekvando Türkiye İkincilik
164 Rabia ERDEMLİĞ İzmir Bayraklı Piri Reis İmam Hatip Ortaokulu 19.05.2017 Karate Yıldızlar Balkan Şampiyonası Türkiye / İzmir İkincilik
165 Ece ACAR İzmir Bayraklı Piri Reis İmam Hatip Ortaokulu 19.05.2017 Karate Yıldızlar Balkan Şampiyonası Türkiye -İzmir Üçüncülük
166 Ceylan CEYLAN İzmir Bornova İzmir Fen Lisesi 06.07.2017 49. Uluslararası Kimya Olimpiyatı Tayland/ Nakhon Hathom Birincilik
167 Esra PUL KahramanmaraşOnikişubat Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi 23.05.2016 Yıldızlar Zafer Turnuvası Türkiye /İzmir Üçüncülük
168 Sevilay ÖZTÜRK Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Hacı Mehmet Kalay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 06.07.2017 2017 Berlin Uluslar arası Yüzme Şampiyonası Almanya-Berlin 50 m sırtüstü Üçüncülük 50 m kelebek
169 Sevilay ÖZTÜRK Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Hacı Mehmet Kalay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 04.08.2017 2017 Kanada Uluslar arası Yüzme Şampiyonası Kanada-Montreal 50 m sırtüstü Birincilik
170 Sena YILDIRIM Karabük Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2-5.02.2017 15.Uluslararası Gastronomi Festivali Türkiye/İstanbul İkincilik
171 Sevde Selcan MISIRLI Karabük Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 15.Uluslararası Gastronomi Festivali Türkiye/İstanbul İkincilik
172 Bahriye AKYOL Karabük Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 15.Uluslararası Gastronomi Festivali Türkiye/İstanbul Üçüncülük
173 Lütfiye Damlanur KÖMÜR Karabük Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 15.Uluslararası Gastronomi Festivali Türkiye/İstanbul Üçüncülük
174 Göktuğ Gökalp METE Karaman Merkez Karaman Merkez Dr. Sadık Ahmet İlkokulu 24.08.2017 Karadeniz Ve Hazar Denizi Ülkeler Karate Şampiyonası Türkiye/ Erzurum İkincilik
175 Derya ATEŞLİ Karaman Merkez Karaman Spor Lisesi 05.06.2017 Barış Oyunları Avrupa Şampiyonası Türkiye / Edirne Üçüncülük
176 Kevser TAMDEMİR Kırıkkale Merkez Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 09.09.2016 Halter U15 ve U17 Yıldızlar Avrupa Şampiyonası Polonya Koparmada İkincilik Silkmede İkincilik
177 Sinem YALAP Kırklareli Merkez Bilal Yapıcı Spor Lisesi 14.02.2017 Turkısh Open Taekwondo Türkiye Antalya/Belek Üçüncülük
178 Duygu KASIRGA Kırklareli Merkez Bilal Yapıcı Spor Lisesi 14.02.2017 Turkısh Open Taekwondo Türkiye Antalya/Belek Üçüncülük
179 Batuhan FİLİZ Kocaeli BAŞİSKELE Özel Kocaeli Bilgili Kültür Ortaokulu 28.11.2016 Bulgaristan Açık Yaş Şampiyonası Bulgaristan-Plovdiv En İyi Sporcu
180 Beyza Nur KÜN Kocaeli Derince Mevlana Ortaokulu 30.03.2017
24.Dünya Çocukları Resim Yarışması / Tarım-ÇiftçilikDoğa-İnsan-Aile Japonya / Tokyo Üçüncülük
181 Abdülsamet KORKMAZ Kocaeli Derince Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 06.02.2017 Tekwando 1 Türkiye/Antalya Birincilik
182 Özge SARIGÜL Kocaeli GEBZE Sultanorhan Ortaokulu 8/D 29.07.2017 Balkan Judo Şampiyonası- Judo Yunanistan-Selanik İkincilik
183 Yiğit Ali YILMAZ Kocaeli GEBZE Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi 14.07.2017 The Marmara Cup (Karate) TÜRKİYE- SAKARYA Üçüncülük
184 Yaren KÖMÜRCÜ Kocaeli İzmit İnkılap Ortaokulu 29.07.2017 Balkan Judo Assocıatıon Yunanistan-Selanik
Greec-Thessaloniki İkincilik
185 Sıla ERSİN Kocaeli İzmit Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30.07.2017 Balkan Judo Assocıatıon Yunanistan-Selanik İkincilik
186 Elif Kayra ÇETİN Kocaeli İzmit Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu 30.06.2017 3. Uluslar Arası Ritmik Cimnastik Turnuvası Baby Boom Ve Eagen Stars İZMİR Birincilik
187 Emin Oytun URGAN Kocaeli İzmit ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel KYÖD Ortaokulu 24.11.2016 Mladost Yüzme Yarışması Bulgaristan-Plovdiv 50 Metrede İkincilik 100 Metrede
188 Mahmut Ogeday URGAN Kocaeli İzmit ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel KYÖD Ortaokulu 24.11.2016 Mladost Yüzme Yarışması Bulgaristan-Plovdiv 50 Metrede Üçüncülük
189 Müberra GÜNEŞ Kocaeli İzmit Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 03.06.2017 Ümitler Judo Avrup Kupası Tekirdağ Türkiye Birincilik
190 Müberra GÜNEŞ Kocaeli İzmit Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 08.04.2017 Ümitler Judo Avrupa Kupası Çek Cumhuriyeti İkincilik
191 Müberra GÜNEŞ Kocaeli İzmit Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 04.03.2017 Ümitler Judo Avrupa Kupası Antalya Türkiye İkincilik
192 Müberra GÜNEŞ Kocaeli İzmit Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 06.05.2017 Ümitler Judo Avrupa Kupası Romanya Poliesti İkincilik
193 Gökdeniz AKDEMİR Kocaeli İzmit Özel Seymen Ortaokulu 19.05.2017 Uluslararası Marmara Cup Karate Şampiyonası Türkiye/ Sakarya İkincilik
194 Gökdeniz AKDEMİR Kocaeli İzmit Özel Seymen Ortaokulu 14.07.2017 Uluslararası Marmara Cup Karate Şampiyonası Türkiye/ Sakarya Üçüncülük
195 Ayşenur ÖZCAN Konya Kartay Mehmet Hanife Yapıcı Anadolu Lisesi 16.11.2016 World Taekwondo Jonior Championships Kanada/Burnaby Üçüncülük
196 Seher ŞEN Konya Selçuklu Konya Spor Lisesi 14.02.2017 Turkısh Open 4.Avrupa Şampiyonası(Tekvando Türkiye/Antalya Üçüncülük
197 Beyza Nur ÇELİK Konya Selçuklu Konya Spor Lisesi 01.05.2017 Wushu Avrupa Şampiyonası Gürcistan-Tiflis Üçüncülük
198 Ömer Necmi KAYHAN Konya Selçuklu Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi 15.04.2017 İTÜ Uluslararası Robot Olimpiyatları Türkiye/İstanbul Birincilik
199 Elif Ceren ÇOLAK Konya Selçuklu Adnan Hadiye Sürmegöz Ortaokulu 06.07.2017 Scalabiscup17ınternationaltrampoline/U12 Portekiz/Santarem Birincilik
200 Vildan KILIÇ Konya Selçuklu Ekol Koleji 09.02.2017 Kulupler Avrupa Şampiyonası Teak-Wondo Türkiye /Antalya/Belek Üçüncülük
201 İrem BAYSAL Konya Selçuklu Ekol Koleji 10.02.2017 Turkısh Open Teak-Wondo Türkiye /Antalya/Belek İkincilik
202 İrem BAYSAL Konya Selçuklu Ekol Koleji 09.02.2017 Kulupler Avrupa Şamp. Teak-Wondo Türkiye /Antalya/Belek Üçüncülük
203 Ece GÜLER Kütahya Merkez Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi 11.04.2017 Faı(Uluslararası Havacılık Federasyonu) Genç Ressamlar Resim Yarışması İsviçre/Lozan Üçüncülük
204 Mehmet Emin İLHAN Manisa Salihli Salihli Türkbirliği Anadolu Lisesi 29.10.2016 Uluslararası Dünya Judo Günü Makedonya/Üsküp Birincilik
205 Burak YILDIRIM Manisa Salihli Salihli Türkbirliği Anadolu Lisesi 29.10.2016 Uluslararası Dünya Judo Günü Makedonya/Üsküp İkincilik
206 Mert ŞİMŞEK Manisa Alaşehir Alaşehir Anadolu İmamhatip Lisesi 26.08.2017 Uluslar arası Palandöken Karate Turnuvası Türkiye/Erzurum Birincilik
207 Ayşe Begüm SOYTEKİN Manisa Turgutlu Turgutlu Şehit Abdullah Tayyip Olçok Ortaokulu 04.02.2017 3. Kulüpler Avrupa Tekvando Şampiyonası Türkiye/Antalya Üçüncülük
208 Doğaç DOVAN Manisa Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi 27.04.2017 2017 Dünya İnternet Klavye Şampiyonasası -Anadilde Q Klavye Yarışması Dünya Geneli İnternet Ortamı Online Üçüncülük
209 Mert ŞİŞMANLAR Manisa Şehzadeler Manisa Lisesi 08.04.2017 Ümitler Avrupa Kupası 2017 Çek Cumhuriyeti/Teplice Birincilik
210 Sinem SAĞLAM Manisa Yunusemre Manisa Spor Lisesi 11.07.2017 8. Sofia Diving Cup İslam Oyunları Sofia/Bulgaristan Birincilik
211 Bilal BÜLBÜL Manisa Yunusemre Manisa Spor Lisesi 30.03.2017 International Artistic Gymnastics Cup Ukrayna Birincilik
212 Sümeyye KAYA Manisa Yunusemre Özel Hedef Ortaokulu 29.07.2017 Balkan Judo Şampiyonası Selanik-Yunanistan İkincilik
213 Mustafa CEYRAN Mersin Mezitli Mezitli Mersin Spor Lisesi 24.06.2017 ISF ( Okullararası Atletizm Dünya Şampiyonası ) Fransa/Nancy Üçüncülük
214 Furkan ÖNCEL Mersin Mezitli Mezitli Mersin Spor Lisesi 24.06.2017 ISF ( Okullararası Atletizm Dünya Şampiyonası ) Fransa /Nancy İkincilik
215 Göktuğ Zafer DEMİR Mersin Mezitli Mezitli Mersin Spor Lisesi 24.06.2017 ISF ( Okullararası Atletizm Dünya Şampiyonası ) Fransa /Nancy İkincilik
216 Ersu ŞAŞMA Mersin Mezitli Mezitli Mersin Spor Lisesi 24.06.2017 ISF ( Okullararası Atletizm Dünya Şampiyonası ) Fransa /Nancy Birincilik
217 Ebubekir ÇELİK Mersin Erdemli Çeşmeli Çok Programlı And.Lis. 15.05.2017 Wushu Qinda Gürcistan/Tiflis İkincilik
218 Enes KIRVELİ Mersin Erdemli Erdemli TED Mersin Koleji 22.04.2017 ISF (Dünya Şampiyonası) Macaristan/Budapeşte İkincilik
219 Gül YARAMIŞ Mersin Tarsus Tarsus Adile Onbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16.12.2016 World Budo Martıal Arts Federatıon(Kıck Boks) Azerbaycan/Bakü Birincilik
220 Emir ŞENDOĞAN Mersin Tarsus Tarsus Amerikan Koleji 14.09.2017 28.08.2017 02 .09. 2017 Uluslararası ITF Junıors/Tenis Lübnan /Beyrit İran/Tahran Birincilik
221 Duru OKUYAZ Mersin Tarsus Tarsus Amerikan Koleji 13.05. 2017 04.02. 2017 10.06.2017 24.07.2017 47.Bosna Açık 2017/ Satranç - 2017 Lizbon Açık Turnuvası/Satranç 2017 Avrupa Amatörler Bayan Şampiyonası 2300 Altı Biel Master Turnuvası 2017 Sarejevo/Bosna HersekPortekiz/LizbonNiş/SırbistanBiel/İsviçre Birincilik
222 Mesure Tutku YILMAZ Mersin Yenişehir Yenişehir Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi 24.06 2017 12.07.2017 24.02. 2017 21.01.2017 2.08.2017 ISF (Okullararası Dünya Şampiyonası) IAAF (U18) Yıldızlar Dünya Şampiyonası Uluslararası Salon Şampiyonası Salon Olimpik Deneme Yarışmaları Spor Toto (U18) Yıldız Kulüpler Ligi Final Yarışmaları Fransa /Nancy
Kenya /Naırobi Belarus/Mınsk Türkiye /İstanbul Türkiye /Bolu Birincilik
223 Ali Görkem POLAT Mersin Yenişehir Yenişehir Özel Toros İlkokulu 25.08.2017 5.Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası Türkiye/Malatya Birincilik
224 İsmail Eren TOROĞLU Mersin Yenişehir Yenişehir Pirireis Ortaokulu 08.10.2016 44.Internatıonal Friendship Cup 2016 Trambolin Çek Cumhuriyeti/Prag Birincilik
225 Barkan CANBOLAT Mersin Yenişehir Yenişehir Özel Güney Gelişim Ortaokulu 10.07.2017 23.Uluslarrası Romanya Gitar Festivali Romanya/Sinaia Üçüncülük
226 Bengü Sena AYAN Mersin Yenişehir Yenişehir Eyüp Aygar Fen Lisesi 10.06.2017 Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası Karadağ/Budva Birincilik
227 Sıla ÇAĞLAR Mersin Yenişehir Yenişehir Özel Toros Ortaokulu 24.02. 2017 Avrupa 1.8 Pfalz Open Rating 2000 Almanya /Neustadt Birincilik
228 Ekin Barış ÖZENİR Mersin Yenişehir Yenişehir Özel Mersin Doğa Ortaokulu 04.04.2017 07.07. 2017 Kahramanmaraş 8 Nisan Madalya Günü Uluslararası Satranç Turnuvası Kahramanmaraş 8 Nisan Madalya Günü Uluslararası Satranç Turnuvası Paracin Uluslararası Satranç Turnuvası Türkiye Kahramanmaraş Sırbistan/Paracin Birincilik
229 Yağmur Chelsea FOSTER Muğla Marmaris Halıcı Ahmet Urkay anadolu Lisesi 03.07.2017 TSL 2017 International Schools Essay Competition"Exploring Practical Pathways to Climate Change" İngiltere/Londra Onur Ödülü
230 Sümeyra SABIRLAR Niğde BOR Niğde Bor Atatütrk Anadolu Lisesi 12.05.2017 4.Avrupa Wushu Şampiyonası Gürcistan-Tiflis İkincilik
231 Uktenur ÇATAL Ordu Altınordu Ordu Fen Lisesi 30.06.2017 Başkent Üni.2. Uluslar arası Açık Satranç Turnuvası/Satranç Türkiye/Ankara Birincilik
232 Enes TARIVERDİ Ordu Altınordu Özel Altaş Ortaokulu 21.04.2017 Dünya Okullar Arası Satranç Şampiyonası/Satranç Romanya/İasi Birincilik
233 Gülseven Sude TAPCI Ordu Ünye Yunus Emre İlkokulu 4/D 21.11.2016 Bakliyatların Yolculuğu/Resim Çin/Hang Kong İkincilik
234 Gülnihal ÇARKACI Ordu Ünye Atatürk Anadolu Lisesi 11/D 28.10.2016 Milli İrade uluslar arası Wushu Şampiyonası/Wushu Sanda Türkiye/Samsun Birincilik
235 Kader YILDIZ Ordu Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15.12.2016 EMF Muay Thai Europen Cup 2016/Wushu Türkiye/Antalya İkincilik
236 Nisa Selcan YILMAZ Sakarya Adapazarı Nuri Bayar Ortaokulu 01.06.2017 Dostluğun Büyüsü 1.Uluslararası Çocuk Resim
Yarışması Azerbaycan - Bakü İkincilik
237 Yağmur GÖRÜCÜ Sakarya Adapazarı Özel Enka Ortaokulu 15.04.2017 Dostluğun Büyüsü 1.Uluslararası Çocuk Resim
Yarışması Azerbaycan - Bakü Mansiyon Ödülü
238 Didar Aşkın AYRANCIOĞLU Sinop Merkez Gelincik Ortaokulu 25.12.2016 Uluslararası Küresel Karikatür Yarışması Türkiye/Ankara Birincilik
239 Cennet KÜLCÜ Sinop Boyabat Boyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi 10.01.2017 8. Uluslararası Turizm Karikatür Yarışması Türkiye /Eskişehir Mansiyon Ödülü
240 Kübranur Gül TOKMAK Sinop Boyabat Boyabat İbn'i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 25.12.2016 1. Uluslararası Küresel Karikatür Yarışması Türkiye/Ankara Üçüncülük
241 Dağlar Umut AYRANCIOĞLU Sinop Boyabat Boyabat Ş.Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi 20.04.2017 Amasya B.8.Uluslararası Karikatür Yarışması/Serbest Türkiye/Amasya Mansiyon Ödülü
242 Merve YURTSEVEN Sinop Boyabat Boyabat Yaşar Topçu YBO 30.09.2016 25. Uluslararası Sicaco/Serbest Güney Kore/Seul Onur Ödülü
243 Rümeysa Gül TUNÇ Sinop Boyabat Boyabat Yaşar Topçu YBO 30.09.2016 25. Uluslararası Sicaco/Serbest Güney Kore/Seul Onur Ödülü
244 Buluthan ÖZSÜRER Sivas Merkez Ahmet Ayık Spor Lisesi 06.04.2017 2. İnternational Kickboxing Tournament Türkiye/Antalya Birincilik
245 Büşra ERDOĞAN Sivas Şarkışla Şarkışla Anadolu Lisesi 26.12.2016 Milli İrade Uluslararası Wushu Şampiyonası Türkiye/Samsun-Bafra Birincilik
246 İlknur ÜNAL Sivas Şarkışla Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 25.12.2016 Wushu Sporu Türkiye / Kayseri Birincilik
247 Oğuzhan ADA Sivas Merkez Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11.11.2016 İnternational Marmara Cup Karate Marmara Cup Birincilik
248 Taha Tarık BUYRUKOĞLU Sivas Merkez Yenişehir Anadolu Lisesi 31.05.2017 Handi Sports Open Paris Fransa/Paris Üçüncülük
249 İlayda ÖZDORUK Tekirdağ Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 Uluslarası Mutfak Günleri Türkiye/İstanbul İkincilik
250 Selin TAŞKIN Tekirdağ Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 Uluslarası Mutfak Günleri Türkiye/İstanbul İkincilik
251 Sevim BAYRAK Tekirdağ Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 Uluslararası Mutfak Günleri Türkiye/İstanbul Üçüncülük
252 Zeynep Meryem KILIÇ Tekirdağ Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02.02.2017 Uluslararası Mutfak Günleri Türkiye/İstanbul Üçüncülük
253 Fatmanur HAYIROĞLU Trabzon Araklı Araklı Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi 16.05.2017 4. Avrupa Kung-Fu Geleneksel Wush Şampiyonası Gürcistan/Tiflis Birincilik
254 Yağızhan ŞEN Trabzon Ortahisar Özel Trabzon Anadolu Lisesi 20.04.2017 Dünya ISF Liselerarası Yüzme Şampiyonası Macaristan/Budapeşte Birincilik
255 Tuğrahan AKSOY Trabzon Ortahisar Özel Trabzon Ata İlkokulu 20.02.2017 Uluslararası Çoçuk Resim Yarışması Bulgaristan/ Nova Zagora Birincilik
256 Alperen YILMAZ Trabzon Ortahisar Özel Trabzon Ata İlkokulu 23.04.2017 Mizyal Galeri Müze 29. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması Türkiye/Gaziantep İkincilik
257 Burak DERTLİ Trabzon Ortahisar Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi 24.06.2017 Dünya Liseler Atletizm Şampiyonası Fransa/Nancy İkincilik
258 Haktan DURMUŞ Trabzon Ortahisar Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi 20.04.2017 Dünya Liseler Yüzme Şampiyonası Macaristan/Budapeşte İkincilik
259 İlknur AŞÇI Trabzon Ortahisar Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi 03.06.2017 Ümit Kızlar Balkan Judo Şampiyonası Türkiye/Tekirdağ İkincilik
260 Nusret Kayhan ALTUNKAYA Trabzon Köprübaşı Köprübaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi 05.04.20017 2. Uluslararası Turkısh Open Cup Şampiyonası Türkiye/Antalya İkincilik
261 Oğuzhan YILDIZ Trabzon Maçka Maçka Mehmet Akif Ersoy Lisesi 01.05.2017 Gençler-Büyükler Wush Kungu-Fu Avrupa
Şampiyonası Gürcistan/Tiflis İkincilik
262 Ayşegül SAĞIR Trabzon Akçaabat Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi 02.07.2017 Genç Bayanlar Avrupa Şampiyonası Bulgaristan/Sofya Üçüncülük
263 İlknur AŞÇI Trabzon Akçaabat Akçaabat İMKB Anadolu Lisesi 04.03.2017 Ümit Kızlar Avrupa Judo Şampiyonası Türkiye/Antalya Üçüncülük
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]